Josef Ullmann

Chalupa v zimě

62 500 Kč
Autor: Josef Ullmann
Identifikační číslo: 124
Datováno: 1920
Technika: olej/karton
Rozměry: 32 x 37 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 920
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Ullmann Josef

Lávka v zimě
286 000 Kč