Krajina Žitný ostrov

23 400 Kč
Identifikační číslo: 127
Datováno: 1923
Technika: olej/plátno
Rozměry: 71 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD Zorány M. 1923
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor