Eduard Demartini

Z Itálie

19 500 Kč
Autor: Eduard Demartini
Identifikační číslo: 129
Datováno: 1919
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 35 x 43 cm
Signatura: sign. PD E.D. 919
rámováno, pod sklem