Bedřich Wachsmann

V parku

49 400 Kč
Autor: Bedřich Wachsmann
Identifikační číslo: 132
Datováno: 1855
Technika: olej/karton
Rozměry: 48 x 32,5 cm
Signatura: nesignováno
PD Rothenhaus 10. July 1855; konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno