František Foltýn

Krajina s kostelíkem

286 000 Kč
Autor: František Foltýn
Identifikační číslo: 134
Datováno: 1922
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50,5 x 66 cm
Signatura: sign. LD Foltýn
expertiza PhDr. J. Hlušička; konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Foltýn František