František Foltýn

Stavení se stromy

36 400 Kč
Autor: František Foltýn
Identifikační číslo: 135
Datováno: kolem 1920
Technika: olej, kombinovaná technika/deska
Rozměry: 24 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD foltýn
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Foltýn František