František Foltýn (1891 - 1976)

Stavení se stromy

36 400 Kč

Autor: František Foltýn
Identifikační číslo: 1001-S220097
Datováno: kolem 1920
Technika: olej, kombinovaná technika/deska
Rozměry: 24 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD foltýn
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Foltýn František

Město v zimě
299 000 Kč