Stanislav Feikl (1883 - 1933)

Karlův most s lampami

68 000 Kč

Autor: Stanislav Feikl
Identifikační číslo: 0913-S220078
Technika: olej/plátno
Rozměry: 59 x 76 cm
Signatura: sign. LD feikl St
rámováno