Stanislav Feikl

Karlův most s lampami

68 000 Kč
Autor: Stanislav Feikl
Identifikační číslo: 142
Technika: olej/plátno
Rozměry: 59 x 76 cm
Signatura: sign. LD feikl St
rámováno