Josef Václav Barnet

Podzim

28 600 Kč
Autor: Josef Václav Barnet
Identifikační číslo: 145
Datováno: 1951
Technika: olej/karton
Rozměry: 45 x 66 cm
Signatura: sign. PD J.V.Barnet 260
vzadu autorský popis, vzadu No 260s; konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Barnet Josef Václav