146

František Foltýn

Město v zimě

299 000 Kč
Autor: František Foltýn
Identifikační číslo: 146
Datováno: 1920
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60,5 x 81,5 cm
Signatura: sign. LD Foltýn
expertiza PhDr. J. Hlušička a PhDr. J. Abelovský, CSc.; vzadu nečitelný štítek a razítko ČFVU; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Foltýn František