Josef Brož (1904 - 1980)

Jaro

Autor: Josef Brož
Identifikační číslo: 1197-S220116
Datováno: 1979
Technika: olej/karton
Rozměry: 69 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Brož 79
rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Brož Josef

Požár
13 000 Kč
Španělsko
22 000 Kč
Na pastvě
10 500 Kč
Patníky
13 000 Kč