Josef Brož

Jaro

27 300 Kč
Autor: Josef Brož
Identifikační číslo: 147
Datováno: 1979
Technika: olej/karton
Rozměry: 69 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Brož 79
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Brož Josef

Na pastvě
15 600 Kč
Patníky
19 500 Kč