Josef Brož (1904 - 1980)
Jaro
Autor: | Josef Brož |
Identifikační číslo: | 1197-S220116 |
Datováno: | 1979 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 69 x 100 cm |
Signatura: | sign. PD J. Brož 79 |
Autor: | Josef Brož |
Datováno: | 1979 |
Technika: | olej/karton |
Rozměry: | 69 x 100 cm |