Josef Brož

Patníky

19 500 Kč
Autor: Josef Brož
Identifikační číslo: 149
Datováno: 1944
Technika: tempera
Rozměry: 44 x 55 cm
Signatura: sign. PD Brož 44
vzadu autorský popis; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Brož Josef

Na pastvě
15 600 Kč
Jaro
27 300 Kč