František Jiroudek (1914 - 1991)

České středohoří - Kamýk

130 000 Kč

Autor: František Jiroudek
Identifikační číslo: 0995-S210074
Datováno: 1988
Technika: olej/plátno
Rozměry: 131 x 150,5 cm
Signatura: sign. PD F Jiroudek 88
vzadu autorsky popsáno; vystaveno: Galerie ART Praha - František Jiroudek, Výběr z díla, 2017, reprodukováno v katalogu;
rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Jiroudek František