František Jiroudek

České středohoří - Kamýk

130 000 Kč
Autor: František Jiroudek
Identifikační číslo: 150
Datováno: 1988
Technika: olej/plátno
Rozměry: 131 x 150,5 cm
Signatura: sign. PD F Jiroudek 88
vzadu autorský popis; rámováno