Josef Václav Barnet

Paris - Église St. Germain l´Auxerrois

182 000 Kč
Autor: Josef Václav Barnet
Identifikační číslo: 159
Datováno: 1940
Technika: olej/plátno
Rozměry: 46 x 61 cm
Signatura: sign. PD J.V.Barnet 115./1940.
vzadu autorský popis, No. 115; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Barnet Josef Václav

Podzim
28 600 Kč
Kosatce II.
65 000 Kč