Václav Junek (1913 - 1976)

Kielské remorkéry

Autor: Václav Junek
Identifikační číslo: 1349-S220132
Datováno: 70. léta
Technika: vosková tempera/sololit
Rozměry: 35 x 75 cm
Signatura: sign. PD V. Junek
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno