Václav Junek

Kielské remorkéry

9 100 Kč
Autor: Václav Junek
Identifikační číslo: 162
Datováno: 70. léta
Technika: vosková tempera/sololit
Rozměry: 35 x 75 cm
Signatura: sign. PD V. Junek
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Junek Václav

Rozhovor
5 850 Kč