Miloslav Hájek

Půlakt

117 000 Kč
Autor: Miloslav Hájek
Identifikační číslo: 163
Datováno: 1958
Technika: patinovaný bronz
Rozměry: v. 44,5 cm
Signatura: sign. vzadu M. Hájek 58