Miroslav Holas

Metro

11 700 Kč
Autor: Miroslav Holas
Identifikační číslo: 165
Datováno: 1977
Technika: olej/sololit
Rozměry: 70 x 100 cm
Signatura: sign. PD M. Holas 77
vzadu štítek ČFVU; rámováno