Jan Kutálek

Strážce domácnosti

58 500 Kč
Autor: Jan Kutálek
Identifikační číslo: 169
Datováno: 1975
Technika: glazovaná keramika
Rozměry: v. 61 cm
Signatura: sign. dole Kutálek
místy mírně poškozeno