172

Václav Radimský

Krajina s červánky

Cena na vyžádání
Autor: Václav Radimský
Identifikační číslo: 172
Datováno: 30.léta 20.století
Technika: olej/karton
Rozměry: 62 x 77,5 cm
Signatura: sign. PD VRadimský
expertiza PhDr. N. Blažíčková-Horová; vzadu pozůstalostní razítko; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Radimský Václav

Vrby nad vodou
832 000 Kč