Jan Vlček

Křtiny

52 000 Kč
Autor: Jan Vlček
Identifikační číslo: 173
Datováno: 1984
Technika: olej/plátno
Rozměry: 104,5 x 120 cm
Signatura: sign. LD J. Vlček 84
vzadu razítko ČFVU; rámováno