Jaroslav Hořánek

Odkud jste a kam jdete

234 000 Kč
Autor: Jaroslav Hořánek
Identifikační číslo: 174
Datováno: 1992
Technika: tempera, tuš/plátno
Rozměry: 156 x 202 cm
Signatura: sign. PD Hořánek 92
provenience: z pozůstalosti autora; vzadu autorský štítek; rámováno