Jan Zrzavý

Balvany a bárky

Cena na vyžádání
Autor: Jan Zrzavý
Identifikační číslo: 177
Technika: pastel, uhel/karton
Rozměry: ve výřezu 22,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
expertiza PhDr. J. Orlíková; DU dedikace; rámováno, pasparta, pod sklem