Jiří Kolář

Plechovka

20 800 Kč
Autor: Jiří Kolář
Identifikační číslo: 186
Datováno: 1987
Technika: koláž
Rozměry: ve výřezu 24,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD JK 87; sign. vzadu
rámováno, pasparta, pod sklem