Jan Bauch

Stojící děvče

130 000 Kč
Autor: Jan Bauch
Identifikační číslo: 188
Datováno: 1930
Technika: bronz
Rozměry: v. 46 cm
Signatura: nesignováno
reprodukováno: R. Michalová, P. Kováč - Jan Bauch str. 134, č. 68