Miloslav Chlupáč

Marie

195 000 Kč
Autor: Miloslav Chlupáč
Identifikační číslo: 189
Datováno: 1946
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 50 cm
Signatura: nesignováno
reprodukováno: Jan Chlupáč - Chlupáč, str. 113; vystaveno: Galerie ART Praha, Miloslav Chlupáč - Malíř a sochař, 2014;
Galerie u Betlémské kaple, 2015; Galerie Klatovy Klenová, Miloslav Chlupáč / obrazy, sochy, kresby, 2020; rámováno

Výjimečná práce ovlivněná kubismem, ve které se snoubí monumentálnost se zastřením detailů, navozující klidnou a
harmonickou atmosféru obrazu.