Otakar Schindler

Zuzana a starci

143 000 Kč
Autor: Otakar Schindler
Identifikační číslo: 194
Datováno: 1965
Technika: kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 99 x 99 cm
Signatura: sign. PN SCHI 65
kombinovaná technika: olej, písek, sklo; rámováno