Ivan Sedliský

Benátky III

32 500 Kč
Autor: Ivan Sedliský
Identifikační číslo: 197
Datováno: 1967
Technika: olej, písky/plátno
Rozměry: 120,5 x 100 cm
Signatura: sign. LD ivan 67
vzadu autorský popis; rámováno