František Viktor Mokrý (1892 - 1975)

Cyklus Rozmary: Zapadlý chumel - list první

5 330 Kč

Autor: František Viktor Mokrý
Identifikační číslo: 0019-S210002
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 17,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD F. V. Mokrý v tisku
vzadu štítek ÚSČsVU; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Mokrý František Viktor