František Viktor Mokrý

Cyklus Rozmary: Zapadlý chumel - list první

5 850 Kč
Autor: František Viktor Mokrý
Identifikační číslo: 200
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 17,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD F. V. Mokrý v tisku
vzadu štítek ÚSČsVU; rámováno, pasparta, pod sklem