Jindra Husáriková

Rybářky

58 500 Kč
Autor: Jindra Husáriková
Identifikační číslo: 201
Datováno: 1977
Technika: olej/plátno
Rozměry: 60 x 90 cm
Signatura: sign. PD J. Husáriková 77
rámováno