František Hodonský

Pocta J. Šímovi

41 600 Kč
Autor: František Hodonský
Identifikační číslo: 203
Datováno: 2001
Technika: olej/plátno
Rozměry: 45 x 45 cm
Signatura: sign. PD Hodonský 2001
vzadu autorský popis; rámováno