Václav Malina

Krajina s jezerem

26 000 Kč
Autor: Václav Malina
Identifikační číslo: 204
Datováno: 1979
Technika: olej/plátno
Rozměry: 76,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD K Malina 79
rámováno