Václav Malina (1950)

Krajina s jezerem

Autor: Václav Malina
Identifikační číslo: 1252-S220019
Datováno: 1979
Technika: olej/plátno
Rozměry: 76,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD K Malina 79
rámováno