Josef Brož (1904 - 1980)

Na pastvě

10 500 Kč

Autor: Josef Brož
Identifikační číslo: 1196-S220116
Technika: olej/karton
Rozměry: 33,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Brož
rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Brož Josef

Požár
13 000 Kč
Španělsko
22 000 Kč
Patníky
13 000 Kč