Josef Brož

Na pastvě

15 600 Kč
Autor: Josef Brož
Identifikační číslo: 207
Technika: olej/karton
Rozměry: 33,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Brož
rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Brož Josef

Jaro
27 300 Kč
Patníky
19 500 Kč