Rudolf Riedlbauch

Zátiší

Autor: Rudolf Riedlbauch
Identifikační číslo: 208
Datováno: 1988
Technika: olej/plátno
Rozměry: 122 x 122 cm
Signatura: sign. PD Riedlbauch 88
rámováno