Jiří Moldřík

Civilizace

15 600 Kč
Autor: Jiří Moldřík
Identifikační číslo: 209
Datováno: 1974
Technika: kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 100 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Moldřík 74
DÚ název; rámováno