Jiří Moldřík (1945)

Civilizace

Autor: Jiří Moldřík
Identifikační číslo: 0904-S210090
Datováno: 1974
Technika: kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 100 x 100 cm
Signatura: sign. PD J. Moldřík 74
DÚ název; rámováno