Jiří Moldřík (1945)
Civilizace
Autor: | Jiří Moldřík |
Identifikační číslo: | 0904-S210090 |
Datováno: | 1974 |
Technika: | kombinovaná technika/plátno |
Rozměry: | 100 x 100 cm |
Signatura: | sign. PD J. Moldřík 74 |
Autor: | Jiří Moldřík |
Datováno: | 1974 |
Rozměry: | 100 x 100 cm |