Zdeněk Blažek

Pivoňky

18 200 Kč
Autor: Zdeněk Blažek
Identifikační číslo: 210
Datováno: 1964
Technika: olej/karton
Rozměry: 70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Z Blažek 64
rámováno