Pavla Schovánková

Podzimní

11 700 Kč
Autor: Pavla Schovánková
Identifikační číslo: 214
Datováno: 1972
Technika: olej/plátno
Rozměry: 77,5 x 60 cm
Signatura: sign. DU P.S.1972
rámováno