216

Lubumír Schneider

Sedící akt

13 000 Kč
Autor: Lubumír Schneider
Identifikační číslo: 216
Datováno: 1950
Technika: kombinovaná technika/karton
Rozměry: ve výřezu 34,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. LD Schneider 50
rámováno, pasparta, pod sklem