Olbram Zoubek

Eva a had z ráje

190 000 Kč
Autor: Olbram Zoubek
Identifikační číslo: 222
Datováno: 2002
Technika: reliéf
Rozměry: 34,5 x 35 cm
Signatura: sign. vzadu O Zoubek
částěčně zlacené olovo; ověřeno NF Kmentová Zoubek, přiložen certifikát pravosti; nerámováno