R. Erté

Fedora

45 500 Kč
Autor: R. Erté
Identifikační číslo: 229
Datováno: 1989
Technika: bronz 130/500
Rozměry: v. 48,5 cm
Signatura: sign. dole Erté
dole: 1989 Sevenarts Ltd London; reprodukováno: Erté, The Last Works Graphics Sculpture str. 152

Další díla v Poaukční prodej od autora Erté R.

La Tosca
45 500 Kč