R. Erté (1892 - 1990)

Fedora

45 500 Kč

Autor: R. Erté
Identifikační číslo: 1348-S220058
Datováno: 1989
Technika: bronz 130/500
Rozměry: v. 48,5 cm
Signatura: sign. dole Erté
dole: 1989 Sevenarts Ltd London; reprodukováno: Erté, The Last Works Graphics Sculpture str. 152

Další díla v Komisní prodej od autora Erté R.

La Tosca
45 500 Kč