R. Erté (1892 - 1990)

La Tosca

45 500 Kč

Autor: R. Erté
Identifikační číslo: 1347-S220058
Datováno: 1989
Technika: bronz 130/500
Rozměry: v. 50 cm
Signatura: sign. na soklu Erté
na soklu: 1989 Sevenarts Ltd London, La Tosca; reprodukováno: Erté, The Last Works Graphics Sculpture str. 176

Další díla v Komisní prodej od autora Erté R.

Fedora
45 500 Kč